Oziq-ovqatQabul davom etmoqda2 kun qoldiTL-17705
Umumiy ovqatlanish xizmati
Yo'nalishlar:Umumiy ovqatlanish
- Soha
- Oziq-ovqat
- Hudud
- Buxoro viloyati
- Tuman / shahar
- Olot tumani
- Xarid turi
- Tanlov
- Ariza muddati
- 23.10.2026
- E'lon qilingan
- 21.10.2026
- Lot raqami
- TL-17705
Qisqacha
Buxoro viloyati Olot tumanida umumiy ovqatlanish xizmati ko'rsatish uchun tanlov o'tkazilmoqda. To'lov naqd pulsiz shaklda amalga oshiriladi.
Lot tavsifi
• Услуга обеспечения общественным питанием: 59400 усл. ед — Услуга обеспечения общественным питанием Asos: Запрос предложений 26.12.2025 г. УП-259 пункт 6 ПР №1 пункт 27
Lot pozitsiyalari
| # | Lot pozitsiyalari | Miqdori | Narxi |
|---|---|---|---|
| 1 | Услуга обеспечения общественным питанием | 59400 усл. ед | — |
Bozor
«Oziq-ovqat» sohasidagi shartnomalar, oxirgi 12 oy
Buxoro viloyati
- Shartnomalar
- 387
- Mediana summa
- •••
- Yetkazib beruvchilar
- 152
- Diapazon
- •••
- O'rtacha chegirma
- •••
Butun mamlakat
- Shartnomalar
- 4 023
- Mediana summa
- •••
- Yetkazib beruvchilar
- 1 328
- Diapazon
- •••
- O'rtacha chegirma
- •••
O'rtacha narx, narx oralig'i va chegirma — PRO'da: bunday lotlar aslida qanchaga yutilishini ko'rasiz.
Bozor narxlarini ochish · PROOxirgi 365 kunda yakunlangan davlat xaridlari bo'yicha umumlashtirilgan ma'lumot. Bu bozor bo'yicha mo'ljal, ushbu lotning bahosi emas.
O'xshash lotlar
Oziq-ovqatToshkent viloyati, Zangiota tumani2 kun qoldi
Obuna bilan ochiladi
TL-17807Oziq-ovqatToshkent shahri2 kun qoldi
Samolyot bortida issiq ovqatlantirish xizmati
Obuna bilan ochiladi
TL-17089Oziq-ovqatSirdaryo viloyati, Guliston shahri1 kun qoldi
Oziq-ovqat tayyorlash autsorsing xizmati
Obuna bilan ochiladi
TL-15760Oziq-ovqatO'zbekiston0 kun qoldi
Oziq-ovqat tayyorlash autsorsing xizmati
Obuna bilan ochiladi
TL-15389Oziq-ovqatXorazm viloyati, Urganch shahri6 kun qoldi
Sport maktabi uchun ovqatlanishni autsorsing xizmati
Obuna bilan ochiladi
TL-15173Oziq-ovqatO'zbekiston0 kun qoldi
Oziq-ovqat tayyorlash autsorsing xizmati
Obuna bilan ochiladi
TL-15025Mavzu bo'yicha
Shunga o'xshash lotlarni birinchilardan bo'lib oling
Soha va hududni tanlang — yangi lot chiqishi bilan darhol Telegram'ga xabar keladi.